13
14
16
17

Śląsk Wrocław Handball Akademia zwycięzcą III Turnieju DAPR oraz generalnej klasyfikacji w sezonie 2023/24.

W niedzielę w Kątach Wrocławskich odbył się ostatni III Turniej chłopców rocznika 2011 pod patronatem Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej finansowanej ze środków budżetowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Turniej dostarczył wiele emocji i zaskakujących rozstrzygnięć. Zwyciężyli chłopcy Śląska Akademii Wrocław, którzy w finale pokonali Bór Oborniki Śląskie. Jeszcze więcej emocji dostarczył mały finał, gdzie zawodnicy UKS 9 Legnica jedną bramką zwyciężyli Chrobrego Głogów zdobywając 3 miejsce.

W podsumowaniu rocznym wszystkich trzech turniejów Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Śląska Handball Akademii Wrocław. Na drugim miejscu uplasował się zespół MSPR 7 Legnica a na trzecim ŚKPR Świdnica. Najlepsi otrzymali medale i puchary, a wszystkie kluby statuetki i koszulki sportowe.

Gratulujemy wszystkim klubom, trenerom i zawodnikom za całoroczną rywalizację i zapraszamy już niedługo do udziału w kolejnej edycji DAPR.