Żagiew lepsza od Trójki

• Time to read less than 1 minute

Żagiew lepsza od Trójki. Gospodarze wygrali ważny mecz 35:30.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i żaden z zespołów nie mógł zbudować znaczącej przewagi. Najwięcej, bo dwoma trafieniami, w 21. minucie prowadzili goście. Na przerwę zeszliśmy jednak przy remisie 16:16 po przebojowej akcji Czyża w ostatnich sekundach pierwszej połowy. W drugiej połowie mniej błędów popełnili zawodnicy Sowiego i to oni mogli tryumfować po ostatniej syrenie. Choć w 35. minucie prowadziła Nowa Sól (18:20), to już 10 minut później po koncertowej grze dzierżoniowian było 28:23. Goście rzucili się do odrabiania strat, jednak ostatecznie nie udało im się zniwelować 5-bramkowej różnicy i to Żagiew odniosła ważne zwycięstwo 35:30.

Żagiew: Potocki, Guźniczak, Libera - Adamek 7, Falshuk 5, Pulit 4, Czyż 4, Gass 4, Kurlenda 3, Czarnecki 3, Błażkiewicz 3, Volkau 2, Żygadło, Kurasiński, Wąsiński, Konieczny