Witamy nowego sponsora technicznego!

Witamy nowego sponsora technicznego!

  • Time to read less than 1 minute
11
1
2
3

Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej podpisał umowę z nowym sponsorem technicznym reprezentującym produkty firmy MASITA!

Brevito to producent sublimowanej odzieży sportowej i jedyny importer marki sportowej Masita w Polsce . W siedzibie w Opolu produkuje wysokiej jakości odzież sportową za rozsądną cenę i z szybką dostawą.

Marka Masita obecna jest na rynku od ponad 50 lat. Postrzegana jest jako producent wysokiej jakości odzieży i akcesoriów sportowych, dostępnych w ponad 40 krajach na całym świecie. Na rynku polskim obecna jest już od 17 lat, ale dopiero ekspansja jaką przeprowadziła w 2012 roku, pozwoliła wypłynąć na szerokie wody. To właśnie wtedy Firma zaprezentowała swoją markę na boiskach T-mobile Ekstraklasy. Podbeskidzie Bielsko – Biała jest z Firmą do dziś. W piłce ręcznej sponsoruje Mistrzów Holandii Lions Geleen, a ich koszulki są produkowane w Opolu.

Co charakteryzuje Firmę to jakość i funkcjonalność produktów. Do tego serwis posprzedażowy na najwyższym poziomie. Eksperci Masita są do dyspozycji każdego. Firma stara się być przede wszystkim partnerem - Współpraca ponad wszystko, a współpraca to nie tylko sprzedaż produktu. Dajemy naszym klientom coś więcej, model współpracy z jakim nie mieliście Państwo jeszcze do czynienia – informuje Firma.

Film firmowy można oglądać na:
https://www.youtube.com/watch?v=SUZqxIeZr9M&t=198s

Media:
https://pl.brevito.pl/
https://www.facebook.com/brevitopoland/
https://b2b-brevito.pl/