Bez punktów na boisku Wolsztyniaka

• Time to read less than 1 minute

W meczu 5. kolejki I ligi ŚKPR nieznacznie przegrał w Rakoniewicach z Wolsztyniakiem 28:30 (13:12).

Całe spotkanie było bardzo zacięte, żadna z drużyn nie prowadziła różnicą większą niż trzy bramki. Do przerwy minimalną przewagę mieli świdniczanie (13:12). Osiem minut po zmianie stron Szare Wilki wyszły na prowadzenie 19:16, ale na kwadrans przed końcem Wolsztyniak doprowadził do remisu 20:20. Na pięć minut minut przed końcem spotkania Wolsztyniak objął prowadzenie 27:24. W końcówce ŚKPR zbliżył się na jedną bramkę po celnym rzucie Dawida Pęczara, ale odpowiedział Mariusz Rogoziński i gospodarze wygrali 30:28.

Za tydzień (sobota, 21 października, godzina 18.00) ŚKPR zagra z zamykającym tabelę Liderem Swarzędz.

Wolsztyniak – ŚKPR Świdnica 30:28 (12:13)

ŚKPR: Shupyk, Mirga – Pęczar 8, Sz. Pedryc 5, Galik 3, Etel 3, P. Pedryc 3, Piróg 2, Szporko 2, Bieryt 1, Zelek 1, Kochlewski, Czynszak, Pierzak.