Zagłębie gromi w szlagierze!

• Time to read less than 1 minute

W meczu 14. serii PGNiG Superligi Kobiet Zagłębie Lubin nie dało szans drużynie z Lublina i pokonało Mistrzynie Polski 28:16.

W meczu 14. serii PGNiG Superligi Kobiet Zagłębie Lubin nie dało szans drużynie z Lublina i pokonało Mistrzynie Polski 28:16. Dość powiedzieć, że zawodniczki z Lubelszczyzny premierowe trafienie zdobyły dopiero w 21. minucie, kiedy Monikę Maliczkiewicz pokonała Dagmara Nocuń. Było 1:8, a pierwsza połowa skończyła się wynikiem 3:14. Takich strat miejscowym nie dało się odrobić. Tym bardziej, że Zagłębie potwierdzało swoją dominację i wygrało bardzo pewnie 28:16.

MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin 16:28 (3:14)

Perła: Razum, Gawlik, Wdowiak - Rosiak 3, Malović, Więckowska, Anastacio 1, Gęga 1, Nosek 5, Nocuń 1, Gadzina 5, Balsam, Królikowska, Olek, Tatar, Szarawaga.

Zagłębie: Maliczkiewicz, Wąż - Zawistowska 5, Galińska 1, Kochaniak 3, Stanisławczyk, Hartman, Matieli 4, Świerżewska 6, Kurdzielewicz, Górna 5, Grzyb 2, Belmas, Drabik 1, Milojević 1, Noga.