W Poznaniu festiwal błędów ŚKPR-u

• Time to read less than 1 minute

W meczu ósmej kolejki I ligi ŚKPR Świdnica przegrał w Poznaniu z miejscowym Grunwaldem 24:32 (13:15).

Świdniczanom ten mecz, a zwłaszcza druga połowa zupełnie nie wyszła. Z kolei miejscowi zagrali bodaj najlepsze spotkanie w tym sezonie, stąd też ich pewne i wysokie zwycięstwo.

Przed meczem obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli, mając na koncie po 11 punktów. Można było spodziewać się wyrównanego pojedynku i twardej walki o zwycięstwo. I tak też było, ale do mniej więcej do 35 minuty, Potem inicjatywę na parkiecie zdecydowanie przejęli szczypiorniści Grunwaldu.

Grunwald Poznań – ŚKPR Świdnica 32:24 (15:13)

ŚKPR: Shupyk, Wiszniowski – Wojtala 7, Chmiel 5, Wołodkiewicz 3, K. Stadnik 2, Etel 2, Pęczar 2, Dębowczyk 2, Galik 1, Bal, Wiciak, Danis.