MMTS minimalnie lepszy od Zagłębia

• Time to read less than 1 minute

Na 2 minuty przed końcem meczu MMTS Kwidzyn przegrywał z Zagłębiem Lubin 22:24. Dzięki trafieniom Jakuba Szyszki i Patryka Grzenkowicza gospodarze zdołali jednak odrobić straty i doprowadzić do remisu. Zwycięzcę wyłoniły natomiast rzuty karne, w których minimalnie lepsi okazali się kwidzynianie. W zespole z Lubina warto podkreślić znakomitą postawę Romana Chychykalo, który rzucił połowę bramek zdobytych przez swoją drużynę.

MMTS Kwidzyn – MKS Zagłębie Lubin 24:24 (14:13) karne: 4:3

MMTS: Matlęga, Szczecina – Grzenkowicz 5, Orzechowski, Krieger, Peret, Zieniewicz, Kutyła 5, Guziewicz 2, Ossowski 3, Potoczny 1, Nastaj 2, Szyszko 5, Landzwojczak 1, Jankowski, Przytuła.

Zagłębie: Schodowski 1, Bartosik, Wiącek – Stankiewicz 2, Pawlaczyk 3, Sroczyk 1, Pietruszko, Marciniak 1, Hajnos 1, Bogacz 2, Kupiec 1, Adamski, Chychykalo 12.