41 drużyn, blisko 600 zawodników, pięć kategorii wiekowych, trzy dni rywalizacji – za nami turniej LubUZkie Cup, którego organizatorem był AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. W Zielonej Górze wystąpiły dwa zespoły MSPR Siódemka Legnica – juniorzy i młodzicy. Obie pokazały się z bardzo dobrej strony.
Juniorzy trenera Adama Skrabani w Zielonej Górze nie mieli sobie równych. Zespół wygrał wszystkie mecze i zasłużenie triumfował w końcowej klasyfikacji. Wiele mówi przebieg meczu finałowego, w którym rozbiliśmy KPR Lubliniec 25:15. Dodajmy, że spotkania w tej kategorii wiekowej trwały tylko 32 minuty.
Wyniki juniorów:
• ŚKPR Świdnica 20:15
• SMS AZS Zielona Góra 23:16
• Wybrzeże Gdańsk 19:12
• KPR Lubliniec 25:15
W Zielonej Górze dobry występ zanotowali również młodzicy (rocznik 2011 i młodsi) trenera Zygmunta Woźniczki, którzy wygrali cztery z pięciu meczów. W finale nasza drużyna stoczyła zacięty pojedynek z Nielbą Wągrowiec, w którym uległa rywalom 11:13 (mecze w tej kategorii trwały 26 minut).
Wyniki młodzików:
• Szczypiorniak Zielona Góra 23:11
• Sambor Tczew 20:12
• Chrobry Głogów 28:16
• Trójka Nowa Sól 27:11
• Nielba Wągrowiec 11:13
FOT. AZS UW ZIELONA GÓRA
- Zaloguj się aby dodawać komentarze
