Zawodnicy pierwszej drużyny Siódemki Legnica rozpoczęli już przygotowania do sezonu Ligi Centralnej. Na razie pracują indywidualnie według rozpiski trenera przygotowania fizycznego, Adama Ambroziaka. Wspólne treningi z trenerem Tomaszem Górecznym rozpoczną na początku sierpnia.
W ramach przygotowań do sezonu Siódemka wystąpi w dwóch towarzyskich turniejach, w których rywalami będą zespoły z Ligi Centralnej i I ligi. W planach są też dwa mecze sparingowe, w tym jeden z ekipą z Orlen Superligi.
Wstępny plan gier kontrolnych:
● 23 sierpnia: turniej w Świebodzinie
● 28 sierpnia: sparing z Zagłębiem Lubin (w Lubinie)
● 30 sierpnia: turniej w Nowej Soli
● 5/6 września: sparing w Legnicy (rywal do ustalenia)
- Zaloguj się aby dodawać komentarze
